Kako se moze gledati HTV u USA?

Rasprave o sadržaju i emitiranju televizijskih programa koji se emitiraju isključivo putem satelita

Moderator/ica: Maks

Kako se moze gledati HTV u USA?

PostPostao/la Kresho_74 » 12.05.2004. 01:35

Ja bih jako volio kad bi mogao gledati hrvatske tv ptograme u USA! Trenutno zivim u Chicagu i bilo bi vrlo cool kad bi mogao gledati hrvatske serije i filmove!

Hvala!

P.S. Da li se Smogovci prikazivaju na HRT ovih dana?

Kresimir Sicel
Kresho_74

PostPostao/la majstor » 18.05.2004. 18:14

Bog,Kreso!
Mozes gledat HRT tako da kupis satelitsku antenu od dealera i on tu ju montira.Program ide 24 sata(8-satni program koji se tri puta ponovi u 24 sata),a APSOLUTNO nema sporta NEGO NEKAKVE [beep] SNIMKE koje nisu vrijedne nicega.U Njemackoj,Australiji i Novom Zealandu imaju direktne sportske prijenose,a nama u Americi NULA.Ja zivim u New York/New Jersey i tu ima preko 100 000 Hrvata(pozivam se na informacije HR konzulata u NY) i kreteni nisu sposobni nista uciniti.Samo ti mogu reci jednu stvar,SRETNO...

Pozdrav od majstora>>>>>>>>>>>
majstor

PostPostao/la Hajdukovac » 19.05.2004. 17:02

majstore malo si se [beep]. Mi ovdje u Australiji imamo isto sto i vi u USA. Totalnu NULU!
Hajdukovac

PostPostao/la majstor » 19.05.2004. 20:40

Hajdukovac,primi moju ispriku.Ja sam mislio kako vi doli u AUS IMATE nesto direktnog prijenosa.Hej,jesi procitao izjavu od kretena Markovica kako bi on volija zabranit utakmice Champions Lige u HR???????????????????????????
KOJA BUDALA...
majstor

PostPostao/la Hajdukovac » 26.05.2004. 06:42

Majstore, sve je to budala do budale. Sve ih treba otjerati u tri [beep] materine i postavit ljude koji rade svoj posao.
Hajdukovac

PostPostao/la Beljevina » 07.11.2004. 04:04

majstor je napisao/la:...a APSOLUTNO nema sporta NEGO NEKAKVE [beep] SNIMKE koje nisu vrijedne nicega.U Njemackoj,Australiji i Novom Zealandu imaju direktne sportske prijenose,a nama u Americi NULA.Ja zivim u New York/New Jersey i tu ima preko 100 000 Hrvata(pozivam se na informacije HR konzulata u NY) i kreteni nisu sposobni nista uciniti.Samo ti mogu reci jednu stvar,SRETNO...

Pozdrav od majstora>>>>>>>>>>>

Ocito da ne znate naci vrijednost u nekim stvarima. Program uopce nije los - a od dokumentaraca i drugih programa koje nazivate [beep] - treba imati na umu da ne placamo nista za ovaj program, koji svejedno HRT iz HR placa najmanje preko milijun dolara godisnje. Razloga ima puno zasto program je takav kakav je (za mene i puno ljudima ovdje u Torontu je vrlo omiljen), pa neznam sta dalje bi bilo realno ocekivati.
Beljevina

Natrag na Satelitski program (Slika Hrvatske i HRT plus)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.