REBELDE: 2. i 3. sezona

Podforum za ljubitelje telenovela i/ili sapunica

Moderator/ica: Maks

REBELDE: 2. i 3. sezona

PostPostao/la Adrian91 » 22.08.2009. 16:14

Ima li ikakve šanse da HRT otkupi drugu i treću sezonu meksičke teen-sapunice "Rebelde"? Znam da prikazivanje teen-sapunica nije vaš običaj, no mogli bi napraviti iznimku samo ovaj put, budući da Nova TV ne želi, a RTL nema potpisan ugovor s "Televisom". Vama bi fanovi bili neizmjerno zahvalni da je otkupite, vjerujte mi ;) Nadam se da će vam to i dokazati... ali MOLIM VAS, razmislite!! ;)

slika

REBELDE - zašto ne?
Adrian91

PostPostao/la Armando » 22.08.2009. 20:54

Bravo Adrian, čitaš mi misli!Ja sam baš htio otvoriti tu temu, a ti si to napravio umjesto mene.

Što se toga tiče, i ja bih to volio ali mi je Ranka Horvat rekla da ona ne otkupljuje ničije "ostatke".Iskreno, možda ne želi otkupiti jer nema za to termin.Ja pokušavam doći do Domagoja Burića da mu to predložim, te da on oslobodi dobar termin za seriju.

HRT kupuje teen serije.Pa imaju Hannah Montanu, Tree Hill, O.C., Beverly Hills, Falcon Beach, ...

Ranka, Domagoj, HRT - poslušajte nas!Rebelde je popularna serija, vi kupujete od Televise, Nova TV vam je otela puno serija, otmite vi njima Rebelde.Plaćamo pretplatu i bili bismo vam jako zahvalni kad biste otkupili Rebelde.Kod vas bi serija imala bolju gledanost nego na Novoj.Vi ste najbolji.Otkupite Rebelde!Telenovele u 12:30 vam imaju odličnu gledanost.Što bi bilo da stavite Rebelde oko 17:00?Pa imali biste odličnu gledanost.Isplatilo bi vam se.Molim vas!Potucite konkurenciju i pokažite im koliko su jadni!Nova TV sama sebe uništava što najpopularniju teen seriju stavlja u tako loš termin.Oni su jadni, vi ne.Poslušajte nas.
Armando

PostPostao/la Adrian91 » 22.08.2009. 21:06

Hvala Armando!
Ne ulizujem se, no HRT je doista najbolja TV kuća, bar kad je riječ o prikazivanju serija u cijelosti.
Mislim da bi za "Rebelde" mogli pronaći dobar termin, i to na svom Drugom programu, u terminu u kojem se trenutno prikazuju serije poput "Falcon Beach" ili "Ksena - princeza ratnica".
Možda ih i razumijem kad kažu da ne skupljaju tuđe ostatke, no mislim da bi se ovoga puta to i te kako isplatilo. Naime, HRT je ipak državna televizija i na njoj bi serija imala puno veću gledanost, stekla bi puno više gledatelja (ako otkupe i 1. sezonu, možda bi se još gledatelja HRT-a priključilo te im tako osigurali još veću gledanost, ali i popularnost i u svijetu megapopularne grupe RBD). A kad bi shvatili koliko bi im fanovi bili zahvalni na tome (trebate pogledati Forum one TV na kojoj se trenutno prikazuje ta serija i vidjeti koliko fanovi otvaraju tema i pišu postova vezanih uz "Rebelde"), možda bi taj termin osigurali upravo za teen-sapunice, jer ima toliko, starih ili novih, koje nažalost nismo imali prilike odgledati (Clase 406, Verano de Amor...).
I ovoga vas puta molim da dobro razmislite! ;)
Adrian91

PostPostao/la Armando » 22.08.2009. 21:40

Adrian91 je napisao/la:Hvala Armando!
Mislim da bi za "Rebelde" mogli pronaći dobar termin, i to na svom Drugom programu, u terminu u kojem se trenutno prikazuju serije poput "Falcon Beach" ili "Ksena - princeza ratnica".

Tako je Adrian.Ali ne mislim da bi bio dobar termin na Drugom programu, jer se stalno serije odgađaju zbog sporta, sabora ili slično.To ne bi donijelo gledanost.Mislim da bi bilo bolje na Prvom programu oko 17 sati, a repriza eventualno na Drugom.Tako bi bio stalan termin, i uvijek isti.Pokušaj ti dobiti Burića pa mu to predloži.Broj telefona nađi na stanici www.hrt.hr Mi se ne ulizujemo HRT.u.To je najbolja televizija zbog puno razloga.Nekada griješe, ali nisu oni krivi.Možda bi prvu sezonu dobili i gratis, jer kupuju od Televise.Sada imaju ugovor na tri godine, pa bi možda 2. i 3. sezona bile na popustu.
Pa ionako su otkupili Cuidado con el angel gdje glumi Maite Perroni, koja glumi također i u Rebelde, te je članica benda RBD.

REBELDE NA HRT-U. ZAŠTO NE?
Zadnja izmjena: Armando; 23.08.2009. 19:03; ukupno mijenjano 1 put/a.
Armando

PostPostao/la Adrian91 » 23.08.2009. 16:24

Armando je napisao/la:(...)ne mislim da bi bio dobar termin na Drugom programu, jer se stalno serije odgađaju zbog sporta, sabora ili slično.To ne bi donijelo gledanost.Mislim da bi bilo bolje na Prvom programu oko 17 sati, a repriza eventualno na Drugom.Tako bi bio stalan termin, i uvijek isti.(...)

Puno bolji prijedlog. Slažem se! ;)
Adrian91

PostPostao/la kikicch » 24.08.2009. 14:42

ej bok ...........vi bi mogli otkupiti seriju rebelde 2 i 3 sezonu.rebelde je stvarno najbolja serija ikad viđena na našim prostorima.....ima jako puno fanova.inace se prikazuje na novi ali oni ne razmišljaju o svojim gledateljima i sad hoću ukinuti najgledaniju seriju na njihovom programu....mi se nadamo da će te je vi otkupiti i ostvariti nam tu jedinu želju....jer i mi želimo gledati sve 3 sezone koa i ostale zemlje...a ne da smo jedino mi uvjek posebni.......REBELDE je najgledanija serijja u Hrvatskoj i tako bi ostala da je vi otkupite......Nova-tv ima glupi termin ujutro kada najviše gledatelja odlazi u školu jer to je najgledanija serija ,među mladima............zato vas molimo da otkupite rebeldei promjenite termin u popodnevne sate .........UNAPRJED HVALA VAŠA VJERNI GLEDATELJI IZ MEĐIMURJA.......... :D :D :D :D :D
kikicch

PostPostao/la sandra01 » 26.08.2009. 01:58

HRT molim vas da emitirate Rebelde molim vas! HRT najbolja TV kuća ikad!!! :roll: :roll:
rebelde
sandra01

PostPostao/la sandra01 » 26.08.2009. 02:00

Adrian slažem se s tobom! :lol:
rebelde
sandra01

PostPostao/la Adrian91 » 26.08.2009. 02:33

Hvala Sandra...ali mislim da si u predzadnjem postu stavila krivi smajlić...ili?? :o
Adrian91

PostPostao/la kika » 26.08.2009. 14:27

a dajte molim vas hocemo 2. i 3.sezonu rebelda a i povecat ce vam se veca gledanost molim vas. :cry: !!!!!!!!!!!!a i nova tv ima jutarnji termin a najvise mladi gledaju rebelde a tad odlaze u skolu...molim vas otkupite 2. i 3.sezonu i promjenite termin
molim vas!!!hvala u naprijed!!!vasa obozavateljica!!!

!rebelde je najbolja serija!!!molim vas ucinite to za nas...stvarno ste super televizija i sve!!gledam vas svaki dan uvijek ima nesto zanimljivo....ali vas preklinjem da otkupite 2. i 3. sezonu rebelda!!MOLIM VAAAAAAAAS

puno gledatelja gleda rebelde a nova ce ukinit jos malo zato vas molimo da otkupite 2. i 3.sezonu pa to je najgledanija serija u hr!!! :D
Zadnja izmjena: kika; 27.08.2009. 12:49; ukupno mijenjano 3 put/a.
kika

PostPostao/la sandra01 » 27.08.2009. 10:18

Jesam Adrijan krivi smajlić :D
rebelde
sandra01

PostPostao/la × Karla × » 27.08.2009. 12:30

Molim vas da kupite 2.i 3.sezonu...nova tv to nikak neće prikazat :(
× Karla ×

PostPostao/la kika » 27.08.2009. 12:48

nova tv stavila je glupi termin ujutro kad mladi odlaze u skolu a reprize su oko 6 ujutro bravo za njih!!!!zato vas jako molim ,ma preklinjem vas da otkupite 2. i 3.sezonu rebelda fanovi vam bili bi jako zahvalni!!!!!!nova ne zeli prikazat 2. i 3.sezonu ja obozavam gledat tu seriju ja uzivam u njoj a nova mi to ne dopusta!!!zato vas molim da otkupite 2. i 3.sezonu da bi svi bili sretni,vi ste najgledanija televizija a ove ostale televizije samo kopiraju!!!!:) ZAISTA STE NAJBOLJI!!!!!!!!vas obozavateljica!!!!! :D
kika

PostPostao/la Matea0701 » 27.08.2009. 14:24

MOLIM VAS OTKUPITE 2. I 3. SEZONU SERIJE REBELDE,TO JE NAJBOLJA SERIJA KOJU SAM IKADA GLEDALA,BILA BIH VAM JAKO ZAHVALNA KADA BISTE TO NAPRAVILI. :) :) :)
Matea0701

PostPostao/la Tea Bustamante » 27.08.2009. 14:57

Pratim Rebelde od prve epizode.Gledala sam puno epizoda na youtube-u.. ali sve su jednostavno jako lose kvalitete.Stvarno je nemoralno pustiti seriju i prekinuti ju na pola.Čak nije ni na pola!Zamislite da sada dnevnik prekinete na polovici.Bilo bi ljutih starceka koji to svaki dan prate.Ovako si je Nova Tv pridobila ljute fanove serije Rebelde jer ju nece pustiti do kraja! Ja sam za to da svi fanovi Rebelde serije naprave BOJKOT! Da se ne gleda Nova Tv dok ne otkupe 2. i 3. sezonu Rebelde (dok bilo koja kuca ne otkupi Rebelde)..Jer nama nije vazno gdje se prikazuje.Glavno da se prikazuje :).Ali posto znam da se to nece dogoditi.Jer NITI JEDNA TELEVIZIJA ne mari za svoje gledatelje i za njihova misljenja,da mari ne bi po 200x ponavljali serije kao Tree Hill i Ksena-princeza ratnica,nije da ne volim te serije,u suprotnom..obozavam ih ali ipak.Toliko puta su se ponavljale tako da mi je vec zlo od njih.Jednostavno govorim u ime svih Rebelde fanova: ZELIMO CIJELU SERIJU REBELDE!
Pervivo en la vereda
De tu soledad
Cuando alguien
Te lastima!

Los Vondy para siempre =)

Juntos en silencio
Cuando hay tanto que decir
SIEMPRE JUNTOS!
Tea Bustamante

Sljedeća

Natrag na Emisije: TELENOVELE / SAPUNICE

Na mreži