F1 CHAT/OFFTOPIC tema

Rasprave o emisiji STUDIO F1 sportskog programa HTV-a i o Formuli 1

Moderator/ica: Sportsky

PostPostao/la Ice69man » 27.02.2011. 18:51

Replacement je napisao/la:Je, a kolko se tu radi o "promociji" (reklami) za tu knjigu a koliko o istini...

Spynaker, tko ti je to u potpisu, koga ignoriraš?

Keruma :lol:
slika
Ice69man

PostPostao/la Spynaker » 27.02.2011. 18:55

Bowerova knjiga, koja se u prodaji pojavila prije tek nekoliko dana, detaljno dokumentira ulogu Fernanda Alonsa u aferi Spygate, što ćemo prepričati čim u ruke dobijemo svoj primjerak.

Podsjetimo da je 2007. završila izbacivanjem Fernanda Alonsa iz McLarena, nakon čega se vratio u Renault, kojeg je samo godinu dana prije 'zauvijek' napustio.

No, već sljedeće godine tamo je zakuhao najveću aferu u povijesti Formule 1 - Crashgate.

Tko ga ne zna - povjerovao bi mu

http://www.youtube.com/watch?v=CWJCGIns ... r_embedded

spygate,crashgate,alonso faster than you i samo još čekamo koju će aferu pokupiti u ferrariju.domenicaligate :lol:
Spynaker

PostPostao/la Briatore » 27.02.2011. 19:13

Spynaker je napisao/la:
Replacement je napisao/la:Je, a kolko se tu radi o "promociji" (reklami) za tu knjigu a koliko o istini...

da ima istine u tome za tu reklamu ali isto tako ako je ovo istina što bernie iznosi onda mislim da je alonso jako prljav driver.
za ignor no coment.prepoznat če se dok sam još ovdje na forumu,neka se gleda još malo.

Nisu ovdje ljudi te sreće da odeš ljudino od riječi. Kao da su negdje dalje željni primitivnih komentara.
Briatore

PostPostao/la mister-no1 » 27.02.2011. 19:44

Briatore je napisao/la:
Spynaker je napisao/la:

da ima istine u tome za tu reklamu ali isto tako ako je ovo istina što bernie iznosi onda mislim da je alonso jako prljav driver.
za ignor no coment.prepoznat če se dok sam još ovdje na forumu,neka se gleda još malo.

Nisu ovdje ljudi te sreće da odeš ljudino od riječi. Kao da su negdje dalje željni primitivnih komentara.

:clap: .dobra :lol:

Očekujem u toj knjizi da će pisati da su u zajedničkim orgijama bili Max,Ronn i Bernie i u trenutku slabosti i obuzet svom tom intimnosti Ron prišapnuo Berniu na uho da mu je Alonso u Mađarskoj rekao da sabotira Hamiltona
mister-no1

PostPostao/la Spynaker » 27.02.2011. 20:11

Briatore je napisao/la:
Spynaker je napisao/la:

bla bla bla :lol:
Spynaker

PostPostao/la mika » 27.02.2011. 21:47

mister-no1 je napisao/la:
Briatore je napisao/la:
Spynaker je napisao/la:

:clap: .dobra :lol:

Očekujem u toj knjizi da će pisati da su u zajedničkim orgijama bili Max,Ronn i Bernie i u trenutku slabosti i obuzet svom tom intimnosti Ron prišapnuo Berniu na uho da mu je Alonso u Mađarskoj rekao da sabotira Hamiltona

Sigurno mu je to rekao kada je Alonso otišao na WC, A još sam sigurniji da je for1 učestvovao u tim zajedničkim orgijama. :D
mika

PostPostao/la Spynaker » 02.03.2011. 18:26

Riječ je o najtežoj optužbi na račun Španjolca otkad je došao u Formulu 1. Međutim, njega ona čini se ne brine. Kad ga je novinar španjolskog AS-a pitao za komentar glede eventualnog sabotiranja lewisovog bolida u mađarskoj 2007, Alonso se samo 'pravio lud' i odgovorio:

''Svatko obavlja svoj posao najbolje što može. Vjerujem da su vozači McLarena, Ferrarija i Red Bulla favoriti za naslov,'' hladno je odgovorio i tako propustio priliku demantirati cijelu priču, kako je bilo očekivano.

ovaj se pravi blesav :shock:
Spynaker

PostPostao/la Spynaker » 03.03.2011. 21:11

prijatelju schumacheruodzakona znaš li možda tko je gospodin Radisav Miković Murko.pitam te iz razloga što eto slučajno ja poznajem tog čovjeka i osobno sam ga upoznao a volio bi i da ga ti znaš jer ima velike veze sa tvojim fanom.
Spynaker

PostPostao/la schumacherjezakon » 04.03.2011. 22:58

Spynaker je napisao/la:prijatelju schumacheruodzakona znaš li možda tko je gospodin Radisav Miković Murko.pitam te iz razloga što eto slučajno ja poznajem tog čovjeka i osobno sam ga upoznao a volio bi i da ga ti znaš jer ima velike veze sa tvojim fanom.
Ne. Nemam pojma tko je on.
7 times world champion
1994, 1995, 2000-2004
BEST EVER F1 DRIVER
You can’t get rid of me
schumacherjezakon

PostPostao/la Ice69man » 05.03.2011. 02:26

To ti je od moga poznanika Damira Rendulića aka Reza koji vozi žutog golfa IV bratić,jel sad znas koji je??
slika
Ice69man

PostPostao/la Spynaker » 05.03.2011. 09:19

schumacherjezakon je napisao/la:
Spynaker je napisao/la:prijatelju schumacheruodzakona znaš li možda tko je gospodin Radisav Miković Murko.pitam te iz razloga što eto slučajno ja poznajem tog čovjeka i osobno sam ga upoznao a volio bi i da ga ti znaš jer ima velike veze sa tvojim fanom.
Ne. Nemam pojma tko je on.

evo da ti ozbiljnije odgovorim nego ovaj gornji magarac u avataru.
to ti je poznati bioenergičar koji je izliječio sina od schumachera.za uslugu je dobio skupocjeni sat koji posjeduju još tri osobe na ovoj planeti.ja ga poznajem zato što kod njega ide moj bliži rod na terapije.eto pošto si ti veliki fan od schumachera sada znaš jedan podatak više.o murku malo proguglaj na netu.
Spynaker

PostPostao/la Zec » 05.03.2011. 10:32

Je li to onaj što je bio nedavno u 8. katu, negdje s Pašmana ili tako nešto?
Zec

PostPostao/la Spynaker » 05.03.2011. 15:39

Zec je napisao/la:Je li to onaj što je bio nedavno u 8. katu, negdje s Pašmana ili tako nešto?

ne znam jeli bio gost trbovički ali sam nedavno gledao OBN na max-tv-u te sam ga tamo vidio.
Spynaker

PostPostao/la Ice69man » 05.03.2011. 16:43

@schumacherjezakon kako neznaš koji je to???
http://www.youtube.com/watch?v=gwUtKpu4 ... dded#at=12
slika
Ice69man

PostPostao/la bana_01 » 09.03.2011. 15:54

tako tipično za lik i djelo fernanda alonsa,
ostat ce najprljaviji dvostruki svjetski prvak :wink:
bana_01

PrethodnaSljedeća

Natrag na Emisije: STUDIO F1

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.